Yönetim ve İnsan Kaynaklarında
Çağdaş Çözümler...
TEL: + 90 212 347 33 47
6111 sayılı teşvik kapsamında şirket tasarruflarınızı ekstra iş yükü ve hata olmaksızın arttırabilirsiniz. OPTİMUM Danışmanlık olarak İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında ki uzmanlığımızı personel kaynaklarınıza pozitif katkı sağlıyacak “Personel Teşvik Sistemi” (PTS) ile bir adım daha ileri taşıdık.

Personel Teşvik Sistemi kısaca PTS, kurumların en önemli gider kalemlerinden biri olan personel maliyetlerinin, İLAVE BİR YATIRIM OLMAKSIZIN, mevcut ödemeler dengesinde, %20,5 oranında tasarruf elde edilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir hizmettir. 6111 Sayılı Torba Kanun ile özel sektöre sunulmuş “İşveren Prim Payı” teşviği kanunu kapsamında hizmet vermektedir. Bu kanun SGK ödemelerini düzenli yapan şirketlere tanınan 5510 sayılı %5’lik indirime ilave olarak gelmiştir ve her iki kanundan birlikte faydalanmak mümkündür.

Bugün birçok kurum 5510 sayılı (%5’lik indirim teşviğinden) yararlanıyor, ancak 6111 (%15,5 işveren prim payı) karmaşık hesaplama, iş yükü ve yanlış yararlandırmaya dayalı geri ödemelere sebep olduğundan profesyonel destek gerektiriyor. Geliştirilen yazılım sayesinde;
- İş yükü oluşturmadan, hata payı olmaksızın, sorumluluklarınızı garanti altına alarak,
- Her ay teşvikli personellerinizi raporlar,
- Aylık istatistik raporlar sunar,
- İnsan kaynakları planlamalarınıza katkıda bulunur,
- Uygun personellerinize her ay; En az 186 TL, en çok 1.210 TL tasarruf imkanını her bir personeliniz için ayrı ayrı olmak üzere tarafınıza sağlar. Uygun çalışanlarınızın sayısını bu rakamlarla hesapladığınızda önümüzdeki yıllarda devam edecek bu teşvik ile her ay ciddi tasarruflar sağlayabilirsiniz.
Hazırlıyacağımız ön rapor ile Potansiyelinizi öğrenip, 6111 ile nasıl kazança dönüştürebileceğinizi ve tasarruf miktarınızı öğrenmek için kısa bir ön görüşme yapmamız yeterli.
Unutmayın, Siz tasarruf etmeden hiçbir ücret ödemezsiniz...
Konuyla ilgili daha detaylı ve ön görüşme talebiniz için Danışmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.